Ubytovanie

Chata Bartek Dolná chata

Chata je vhodná na rodinné aj spoločenské podujatia s kapacitou 22 lôžok. Chata ponúka komfort a moderné vybavenie oddelených spalní, herňu, spoločenskú miestnosť spojenú z priestrannou kuchyňou.

Prvé podlažie

Vstupná hala: Vešiaková stena, police na odkladanie.

Kuchyňa: Sporák na tuhé palivo, zabudovaná 4 platnička, chladnička s mrazničkou, potravinová skriňa, rýchlovarná kanvica, kávovar, kompletné vybavenie na varenie, taniere, poháre, misky.

Spoločenská miestnosť: Krb, 2x rohový rozkladací gauč, komoda, 6 taburetiek, farebný LCD televízor so satelitom (SKYLINK).

Izba: 3+1 2x posteľ jednolôžko, 1x rozkladacia pohovka, stolík s taburetkou a zrkadlom.

Kúpeľňa: Sprchový kút, toaleta, umývadlo, skrinka na odkladanie, zrkadlo. Vodu zohrieva el. boiler.

Druhé podlažie

DRUHÉ PODLAŽIE
Izba Č.1: 3+1 Manželská posteľ s nočnými stolíkmi, rozkladacia pohovka, trojdverová skriňa so zrkadlom, komoda, stolík a 2 taburetky.

Izba Č.2: 4+2 Manželská posteľ s nočnými stolíkmi, 2 x rozkladacia pohovka, trojdverová skriňa so zrkadlom, komoda, stolík a 2 taburetky.

Izba Č.3: 3+1 Manželská posteľ s nočnými stolíkmi, rozkladacia pohovka, trojdverová skriňa so zrkadlom, komoda, stolík a 2 taburetky.

Prechodová miestnosť – Herňa: Stolný futbal, Veľké človeče nehnevaj sa, karty.

Kúpeľňa: Sprchový kút, toaleta, umývadlo, skrinka na odkladanie, zrkadlo.

Vonkajšie vybavenie

Posedenie na terase, kotlík na varenie gulášu, ohnisko s roštom, lavičky, basketbalový kôš, volejbalová sieť, stolný tenis, detské hojdačky a preliezačky a ďalšie možnosti.