Kontakt  Info o voľných termínoch, rezervácia pobytu
Monika Hanicová     0907 452354 (O2)
E-mail     info@chatabartek.sk
  Všetko okolo ubytovania, príchodov a odchodov
Eduard Hanic     0948 096930 (O2)Cesta na chatu


Púchov - Lysá pod Makytou - Dešná - Šustové

Cesta z ČR:
Musíte sa dostať do Horního Lidča (okr. Vsetín) a odtiaľ na hranice smerom do Púchova. Chata sa nachádza cca 8 km od hraničného prechodu Střelná - Lysá pod Makytou. Na slovenskej strane budete prechádzať už iba jednou dedinu Strelenka a uvidíte odbočenie doľava na Dešnú.(trasa od hranice po odbočenie je cca 3-4 km).
Pokračovanie dalej...

Cesta zo SR:
Dolná chata sa nachádza 19 km od Púchova. Horná chata je ešte o 2 km ďalej. Z Púchova pôjdete po ceste č.49 smerom na české hranice t.j. Horní Lideč, resp. Vsetín. V dedine Lysá pod Makytou (asi po 1 km od vstupnej tabule) odbočíte doprava na Dešnú.

Pokračovanie...
Od tejto odbočky na Dešnú, po 3 km treba odbočiť doprava (do protismeru a do kopca). Táto odbočka je označená tabuľkou Šustové. Od tejto odbočky po Dolnú chatu je to asi 200 m.
Dolná chata sa nachádza na pravej strane cesty a má č. 909.
Ak idete na Hornú chata treba pokračovať v ceste ešte 2 km. Posledný 2 km úsek pôjdete do kopca po neudržiavanej asfaltovej ceste, na ktorej sú 2 odbočky doľava ale vy pôjdete stále rovno až k chate.
Horná chata sa nachádza na pravej strane cesty, má č. 779 a červenú plechovú strechou. Pri chate uvidíte vybetónované parkovisko.

Copyright © 2008 WWW.CHATABARTEK.SK   Webmaster webmaster@chatabartek.sk