Horná chata


Chata Bartek - Horná chata      dch dch dch
Objekt je situovaný v chalupárskej osade Šustové, obec Lysá pod Makytou, okres Púchov. Poloha chaty poskytuje krásny výhľad na dolinu a moravsko-slovenskú hranicu. Chata má rodinný charakter, s možnosťou využitia na stretnutia väčšieho počtu ľudí.


Rozloženie izieb:

Kuchyňa: Obytná kuchyňa sa nachádza na prízemí s jedným lôžkom a rozkladacou pohovkou.
Vybavenie miestnosti: kuchynská linka s dresom, jedálenský stôl + 6 stoličky, sporák na tuhé palivo, chladnička s výparníkom, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, hriankovač, kompletná výbava kuchynského riadu (hrnce, misy, taniere, poháre, príbory), rádiomagnetofón a minilekárnička. Na vonkajšie posedenie prípadne grilovanie - výbava plast. pohárov, tanierov, podnosov.

Spoločenská miestnosť - obývačka: Nachádza sa na prízemí objektu, rovnako ako kuchyňa; 3x rozkladací gauč a 2 kreslá.
Vybavenie miestnosti: krbové kachle na tuhé palivo, skriňa, FTV a 2x konferenčný stolík.

Spoločenská miestnosť - podkrovie: Táto miestnosť je podkrovná s balkónom a dvoma vikiermi; 2x2 rozkladacie pohovky, 1 manželská dvojposteľ, 4 postele a 4 prístelky.
Vybavenie miestnosti: stôl + 3 stoličky, skrinky a police na odkladanie vecí, elektrický ohrievač.

Kúpelňa s WC: Nachádza sa na prízemí; sprchovací kút, umývadlo, WC, zrkadlo, vyhrievacie teleso a základné hygienické potreby (toaletný papier, mydlo, uterák).

Predsieň: Stôl + 4 stoličky, lavica, vešiaky, dvojdverová skriňa a zrkadlo.

Pivničné priestory: upravené na posedenie pri drinku s možnosťou hrania stolného futbalu a kariet. Väčšie skupiny návštevníkov si môžu usporiadať turnaje.

Odkladací priestor na grilovanie: Nachádza sa tam kotlík s nôžkami, opekacie a grilovacie náradie, malý gril na drevené uhlie, rošt na vonkajšie ohnisko.

Vonkajšie vybavenie: Posedenie pod orechom, kotlík na varenie gulášu, ohnisko s roštom (s opekacím náradím) + lavičky, gril (drevené uhlie nie je zahrnuté v cene pobytu), Zväčšené parkovanie vo dvore pre cca 6 automobilov (v zime sú potrebné snehové reťaze).

Na spríjemnenie voľného času na chate je môžné zahrať si stolný futbal, stolný tenis, basketbal na jeden kôš.


Copyright © 2008 WWW.CHATABARTEK.SK   Webmaster webmaster@chatabartek.sk